Search leading Telegram channels

Search

Increase the number of your channel's subscribers easily and free

Increase the number of your channel's subscribers easily and free​

מי הם המשתמשים בטלגרם?

 

ולא לא מדובר בטלגרם שהיה טרם עידן הטלפון, אלא באפליקציה שמותאמת קצת יותר לתקופתנו כיום. אז למי שלא יודע, טלגרם הינה אפליקציה של מערכת מסרים מיידים (בדומה לווצאפ), רק שאצלה הדגש הרחב ביותר על פרטיות המשתמשים. דרך האפליקציה ניתן לשלוח מסרים כמו טקסט, תמונות סרטונים וקבצים מכל סוג אחר בגודל של עד 1.5 ג”ב. כמו כן, באפליקציה ישנם מסרים שמסוגלים למחוק את עצמם לאחר זמן נתון.

בשונה ממערכות מסרים מיידים אחרות, מערכת הטלגרם מנוהלת על ידי מוסד גרמני ללא כוונות רווח, ובתמיכה של איש עסקים רוסי. כיום מונה התוכנה כ-100 מיליון משתמשים פעילים ברחבי העולם.

אז מה בעצם הופך אותה לכל כך פופולרית?

כולנו משתמשים בווצאפ ורובנו גם מוד מרוצים ממנו, אז מה למעשה מביא אנשים להשתמש דווקא בתוכנת הטלגרם ולא בתוכנות אחרות למסרים מיידים? אולי העובדה כי באמצעות הטלגרם ניתן להקים קבוצות של עד 5,000 אנשים, שדרכן ניתן לשלוח הכל. והמילה הכל מתייחסת באמת להכל – כל סוגי הקבצים, בדגש על סטיקרים ואימוג’ים מתוצרת המשתמשים עצמם.

נראות:

סטיקרים לטלגרם

 

מבחינת נראות האפליקציה, מדובר בממשק נוח וידידותי למשתמש, אשר ממבט ראשוני ייראה לכם מוכר במיוחד. חלונות שיחה שדרכם ניתן לצלם תמונה בזמן אמת ולשלוח, שיתוף אנשי קשר ומיקום, צירוף אימוג’ים, סיטרקים, גיפים ועוד.

 

ייחודיות:

עד כה, נראה כי על פניו מדובר במערכת מסרים רגילה למדי, ודומה מאוד למתחרה שלה וואטספ. עם זאת, קיים דגש נוסף במערכת הטלגרם שכנראה מצליח למשוך את המשתמשים הרבים. מדובר על האופציה בשיחות סודיות. באמצעות שיחות סודיות ניתן לפתוח שיחה שמתבססת על ההצפנה של מערכת הטלגרם (וללא מעבר של הנתונים שלכם לשרתי החברה). בנוסף, לא ניתן להעביר הודעות משיחה נוכחית אל שיחות אחרות, מחיקת הודעה על ידי צד אחד של משתתפי השיחה תמחק גם בצידה השני, לא ניתן לצלם מסך ובנוסף ניתן לשלוח הודעות שישמידו את עצמם באופן עצמאי.

עוד דגש גודל וייחודי לאפליקציה הוא הקבוצות הענקיות שניתן ליצור בה וליצור ערוצי מידע שבתוכם נמצאות הקבוצות. לכל ערוץ כולם יכולים להירשם ללא הגבלה. כך למשל, ערוץ הנקרא “הסדנא לידע ציבורי” אשר בו ניתן להתעדכן בכל הנעשה בכנסת ישראל ובמשרדים השונים.

אחד האלמנטים המסקרנים והחדשניים ביותר בטלגרם הוא הבוטים. מדובר למעשה בכלי אוטומטי שיכול לבצע עבורנו מטלות שונות כמו איסוף מידע, הגשת מידע ספציפי שאנו מעוניינים בו, ללמד אותנו דברים או אפילו להעניק לנו המלצות על מה ללבוש היום לעבודה. כך למשל בבוט הנקרא movies4Bot נוכל למצוא מידע ודירוגים שונים על סרטים ולקבל ביקורות והמלצות עליהם.

בנוגע לפרסומות, תשמחו לשמוע כי אפליקציית טלגרם נקייה לחלוטין מפרסומות, שכן קיבלה תרומה נדיבה מאוד מקרן Digital Fortress של Pavel Durov. על כן אין לה צורך בהכנסה נוספת כרגע. בהמשך, מספרים המייסדים כי במידה והכסף ייגמר האפליקציה תאפשר למשתמשים בה לתרום כסף, ובתמורה לכך תשלב תכנים מיוחדים למי שתרם. אך כפי שנאמר בהתחלה – לא מדובר בחברה למטרות רווח.

ללא ספק מדובר באפליקציה ייחודית וחדשנית, הפונה למעשה לכלל האוכלוסייה ומסייעת ביצירת קהילות משתמשים ענקיות בכל העולם, וכל זאת על פי ההעדפות האישיות של כל משתמש. למעשה, מדובר באפליקציה המספקת כמות מידע אסטרונומית שיכולה לסייע לכולנו.

מכאן, ניתן להגיד שטלגרם יכולה להיות אפליקציה חיובית מאוד המספקת מידע חכם ופרסונלי לכל המעוניינים בכך, ומנגד עלולה לגרום לדברים קצת פחות חיוביים כמו איומי טרור כאלה ואחרים. על כן חשוב לעשות בה שימוש בחוכמה.

 

Increase the number of your channel's subscribers easily and free

Increase the number of your channel's subscribers easily and free​

More Telegram channels & groups:

Pygmaliōn Club Group

The Pygmaliōn Club Group is a remarkably imaginative Telegram channel …

Fuckable Girls MegaLinks

r/premiumunlocked (SFW)

The r/premiumunlocked Telegram channel is an innovative and entertaining platform …

Onlyfans 4 you

The intriguing premise of the Onlyfans 4 You Telegram channel …

Onlyfans LEAAKS

OF Daily Leaks

The Telegram channel, OF Daily Leaks is an absolute treasure-trove …

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.