חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלה את קבוצות הטלגרם הטובות בעולם

מאגר מספר 1 בעולם לקבוצות, ערוצים, ובוטים לטלגרם

חיפוש

הגדל/י את כמות החברים בערוץ שלך בקלות ובחינם

הערוצים המועדפים עלינו:

רוצה להופיע בערוץ מועדף?

קבוצות וערוצי טלגרם מובילים מסעדות

תופעה חדשה משתלשלת במהלך השנים האחרונות, פלטפורמות רשת, כמו “טלגרם”, הפכו לכלי שיווקי רב עוצמה. מסעדות בכל הארץ היו מנותקות מלקוחותיהן בעקבות המגבלות הקורונה. טלגרם הפך לפלטפורמה המאפשרת להן להגיע ישירות ללקוחות בצורה מהירה ויעילה. קבוצות וערוצים מתוך האפליקציה התהדרו בהטבות והכרזות מיוחדות של מסעדות משגרה, ולא פחות חשוב – הקניה הייתה מקומית ותומכת בעסקים קטנים ובינוניים שהיו במשבר.

טלגרם התברר ככלי שיווק בלתי נשקף שנמסר בידי המעסיק ללקוח, הכולל מבצעים, מנות חדשות וגם דילים לרכש בקנייה מראש. המסעדות התאימו מהר את עצמן לאפשרויות המגוונות שטלגרם מציע והובילו את הקהל הרחב להתעניין ולרכוש.

האם מדובר בתופעה מילוא? לא בהכרח. למרות ההתרסהות המהירה של טלגרם והעסקים המשתמשים בו, נראה כי האפליקציה לא תחליף לחלוטין את המקומות הפיזיים. קיימת עדיין חשיבות למפגש האישי, לאווירה של מסעדה ולחווית האוכל הסביבתית. מצד שני, נותרו המעריצים של המגמה החדשה, אלו שמעריכים את הנוחות של ההזמנה מהבית ואת התחושה שהם תומכים בעסקים המקומיים. בסופו של דבר, כמו בכל תהליך שיווקי, כל עסק מחפש את הכלי שהכי מתאים לו ולקהל שלו.

It seems we can't find what you're looking for.

הגדיל/י את כמות החברים בקבוצה או ערוץ שלך בחינם​

כדי להופיע במועדפים אנא מלא את הפרטים למטה, ישלח אליך מייל תוך כמה רגעים.

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.