חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלה את קבוצות הטלגרם הטובות בעולם

מאגר מספר 1 בעולם לקבוצות, ערוצים, ובוטים לטלגרם

חיפוש

הגדל/י את כמות החברים בערוץ שלך בקלות ובחינם

הערוצים המועדפים עלינו:

רוצה להופיע בערוץ מועדף?

קבוצות וערוצי טלגרם מובילים יד 2

טלגרם ההיא אפליקציה שהתפתחה כדי להיות מעין ‘וואטסאפ משודרג’, כלים לשיח העסקים ותפוח הפשעה. האפליקציה נחשבת למספר 2 בטקסט, אך היא מחזיקה באטרקציה עצומה של בינה קולקטיבית בה משתמשים בקבוצות וערוצים כדי להעלות את המספרים.

ערוצי וקבוצות טלגרם הן בנייה גזעית של האתר, דרך בה אנשים מתמזגים ומאגדים את הדעות והמחשבות שלהם. בעוד בקבוצות יש למשתמשים הזדמנות לדיון עם אחרים, ערוצي הטלגרם מספקים רייטינג מקצועי וזרימה ללא הפסק של מידע.

המטרה של אלה היא ליצור סביבה של מס’ 2, מספר שמבטא את השלמה במספר קבוצות שלומדות את נושא המעניין אותם בלא עצורים. היא מתמקדת בקהל של אנשים מאוד ממוקדים שמהם ניתן ללמוד המון. שיתוף הפעולה הזה פותח שדה של אפשרויות נרחבות.

ערוצי וקבוצות טלגרם הן כלי מעולה לייצור דיונים, מעניקות לאנשים את ההזדמנות לבטא את עצמם באופן שהם מרגישים הכי נוח ולהישאר בקשר עם אלה שמשתפים באינטרסים הדומים. הערוצים החותמים את העבודה שנעשתה, והופכים אותה למשהו שניתן לראותו.

חוץ מהאפיליקציות הרגילות של טלגרם, יש למשתמש הזדמנויות לדרך של פיתוח, לטרמינולוגיה, להשכלה. זה מאפשר לאנשים לגלות דברים חדשים על עצמם, להכיר עמיתים לדיון ולהתקרב לאנדרואיד. אף אחד לא משנה את המילים באופן יחיד, אלא בדרך של אגג, של בינה משותפת.

ברוכים הבאים לישראמוב – המועדון המוביל למובילים! ???????? ישראמוב היא קהילה של מובילים מנוסים שאיחדו כוחות לספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום הובלת דירות, משרדים ועסקים. אנו מתמקדים באיכות ובשירות ללא פלטפורמות מיותרות! ???? הצטרפו אלינו ותחוו היכרות ישירה וקר

ברוכים הבאים לישראמוב – המועדון המוביל למובילים!

הצטרף

הגדיל/י את כמות החברים בקבוצה או ערוץ שלך בחינם​

כדי להופיע במועדפים אנא מלא את הפרטים למטה, ישלח אליך מייל תוך כמה רגעים.

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.