חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלה את קבוצות הטלגרם הטובות בעולם

מאגר מספר 1 בעולם לקבוצות, ערוצים, ובוטים לטלגרם

חיפוש

הגדל/י את כמות החברים בערוץ שלך בקלות ובחינם

הערוצים המועדפים עלינו:

רוצה להופיע בערוץ מועדף?

קבוצות וערוצי טלגרם מובילים דת – חרדים

קבוצות וערוצי טלגרם הופכים לאפשרות המקבילה לרשתות חברתיות השוטפות את החיים שלנו. קבוצות אלו הן מקום של שיח חברתי, דבר פוליטיקאים, מידע וחדשות.

בעולם החרדי מצויים עשרות כאלו קבוצות טלגרם. הן משמשות את הקהל החרדי אשר מחפש להתעדכן ולקבל מידע חרדי מבלי להיתקל בתוכן שאינו מתאים לתוך הרשתות החברתיות. זו פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת קיום אווירה חברתית בה ניתן ללמוד, להתעדכן, לחפש עזרה או רק לשוחח.

הערוצים הללו מאפשרים לאחוזת החרדים לחיות במרחב מקוון המשקף בצורה מדויקת את לחייהם החרדיים תוך כדי שמירה על העקרונות והאמונות שלהם. גם בתחום הפוליטי לחפש את הערוץ או הקבוצה שתספק לו את המידע בדרך השייכת לדרך שלו לגשת לחיים והפוליטיקה.

בתקשורת החרדית, תחום הטלגרם הפך לחלק חשוב ובלתי נוסה. הגאולוגיה של הטכנולוגיה מאפשרת לחרדים לעקוב אחרי השאלות שמעניינות אותם – שיעורי תורה, שיעורי חסידות, בחינות, שוק העבודה ואף שאלות הלכה. מעורב בכל זה אף מקום למודעות, שיח ישיר עם חסידים, רבנים ופוליטיקאים.

למרות שהמדיה הקונבנציונלית מאתגרת את הקהל החרדי, הטלגרם מתחיל להפוך למרכז החיים של רבים מתוך קהל המשתמשים. אם המגמה הזו תמשיך, ניתן להניח שזו עלולה להביא לשינויים משמעותיים באופן שבו חרדים מתקיימים מול מקורות המידע השונים.

הגדיל/י את כמות החברים בקבוצה או ערוץ שלך בחינם​

כדי להופיע במועדפים אנא מלא את הפרטים למטה, ישלח אליך מייל תוך כמה רגעים.

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.